Duben 2007

Růžová je pořád IN!

20. dubna 2007 v 18:33 | Barbie S. |  Růžová :o)
Růžová se ještě pořád nosí! Všechny pořádné stylové holky by si měli pořídit alespoň tyto pohodlné chlupaťoučké růžové bačkůrky.
V těch vám nebude zima ani v zimě!
A nemluvě o správném pouzdýrku do školy nebo taštičky!
A co teprve oblečení... A šupky! Rychle se podívej do skříní s oblečením a spočítej kolik máš kousků oblečení růžových! Jestli je jich dokoce méně jak šest tak okamžitě seber růžovou peněženku a vyraž na nákupy. No takhle to vážně dál nejde! Chceš přece patřit mezi holky co mají styl. A ne mezi nějaké ubožačky bez špetky vkusu!
V šatníku každé správné puberťačky (ale nejen tam) by neměla chybět mini sukýnka, ze které jdou kluci jednoznačně do kolen! A když si k tomu ještě vezmeš růžový top, budou přímo slintat! ;-) Samozřejmostí jsou i korále! A dlouhé. Ale v jiném odstínu růžové než je tílko, to aby byly hezky vidět!!!
Nebo co může být sladšího, než růžové spodní prádlo s kraječkami! Tvůj kluk bude mít radost! Ale růžovou přece nenosí jen holky. Růžová je totiž především barva mužů! Zkus svému klukovi koupit nějaké oblečení a pak budete perfekteně sladění! ;-)
A proč zrovna růžovou? No, kromě toho, že je to úplně suprová barviška, také perfektně sedne na flirtování! ;-)
A proč že růžovou ne? Nic mně nenapadá!
A pokud jste tento článek dočetli až sem... Gratuluji lidem, kteří mají skutečně více než šest kousků oblečení! A jestli jste ti nepoctivci, kteří nemají skoro vůbec nic ve správné barvě a nešli si nic koupit, když sem psala. Tak teď už rychle! Utíkej si rychle alespoň něco koupit! Nebo se budu moc a vážně mocinky moc zlobit!!!
Vám všem ale posílám slaďoučkou pusinku!!! :-*

Barbie-obrázky

14. dubna 2007 v 8:41 | . |  Barbie =)
Tak tady je pár obrázků barbie :o)